— Výměna voucheru —

Vítejte v procesu výměny voucheru! Nejdřív si podle níže uvedeného ceníku spočítejte Váš přeplatek nebo nedoplatek a poté si zvolte možnost, která je pro Vás nejpříjemnější a klikněte na tlačítko Pokračovat.

Ceník

Barevná typologie - 690,-

Kurz líčení (2 osoby) - 690,-

Kurz líčení (1 osoba) - 490,-

Denní nalíčení - 350,-

Večerní nalíčení - 490,-

Svatební líčení - 990,-

Svatební líčení (se zkouškou) - 1.240,-


Možnost 1 (Přeplatek)

Pokud je cena nové služby nižší než služby původní, tak Vám částka nemůže být vrácena! Při Vaší návštěvě dostanete zboží v hodnotě této částky. Nový voucher Vám bude v co nejkratší době zaslán na Váš e-mail.

Možnost 2 (Přeplatek)

Pokud je cena nové služby nižší než služby původní, tak Vám částka nemůže být vrácena! Získáte slevový kód, který vyplníte v našem e-shopu při objednání další služby a cena další služby Vám bude snížena o Váš aktuální přeplatek. Nový voucher dostanete v co nejkratší době.

Možnost 3 (Nedoplatek)

Pokud je cena nové služby vyšší, než původní, tak, prosím, zašlete nedoplatek na náš bankovní účet, až po připsání platby Vám bude zaslán nový dárkový voucher.

Možnost 4 (Nedoplatek)

Pokud je cena nové služby vyšší, než původní, tak, prosím, zaplaťte zbývající částku při Vaší nejbližší návštěvě, jinak Vám služba nebude poskytnuta! Voucher Vám bude zaslán v co nejkratší době.

Možnost 5 (Částky se rovnají)

V tomto případě nemusíte dělat nic, nový voucher Vám bude zaslán na e-mail v co nejbližší době.