Online rezervace

Zarezervujte si svůj termín z pohodlí domova pomocí počítače nebo Vašeho mobilního telefonu! Klikněte na níže uvedené tlačítko, vyberte požadovanou službu a dále pokračujte po jednotlivých krocích. Pokud Vám nabízené časy nevyhovují, kontaktujte nás na telefonu 724 238 830, jistě najdeme termín dle Vašich možností. Způsoby platby

Číslem poukazu - pokud jste zakoupili poukaz z našeho e-shopu, vytvořte rezervaci na zakoupenou službu, vyberte vhodný termín a připiště číslo poukazu do poznámky při vyplňování osobních údajů. Pokud máte poukaz, který Vám nevyhovuje, tak ho můžete vrátit nebo vyměnit v e-shopu.

Dárkovým poukazem - vytvořte rezervaci na službu uvedenou na poukazu, vyberte vhodný termín a připište číslo poukazu do poznámky při vyplňování osobních údajů. Na rezervovaný termín již nemusíte poukaz nosit. Pokud máte poukaz, který Vám nevyhovuje, tak ho můžete vrátit nebo vyměnit v e-shopu.

Voucherem - Slevomat - vytvořte rezervaci na zakoupenou službu, vyberte vhodný termín a připište číslo voucheru do poznámky při vyplňování osobních údajů. Na rezervovaný termín již nemusíte voucher nosit.

Hotově na místě - vytvořte rezervaci běžným způsobem, platba proběhne až během rezervovaného termínu v hotovosti na místě (platbu platebními kartami připravujeme).

Připravujeme pro Vás i další platební metody.


Na kdy se můžete rezervovat?

Pondělí - 8:30 - 16:30

    Úterý - 8:30 - 16:30

  Středa -  8:30 - 16,30

  Čtvrtek - 8:30 - 16,30

    Pátek - 8:30 - 16:30

   Sobota - 8:30 - 14:30

V uvedený čas naše schůzka začíná a trvá dle služby cca 60 - 120 minut

Pokud Vám uvedené časy nevyhovují, kontaktujte mně telefonicky, jistě najdeme termín dle Vašich možností :-)

Těšíme se na Vás!


Důležité informace

Náš rezervační systém umožňuje zakládat vlastní uživatelské účty, díky kterým nemusíte opakovaně vyplňovat Vaše osobní údaje, můžete pohodlně spravovat Vaše rezervace (změna, zrušení) a tyto přihlašovací údaje můžete použít pro další weby, které používají systém Reservanto.

Rezervace je platná až po zpětném potvrzení!

Svou rezervaci můžete vytvořit až tři měsíce předem a nejpozději 24 hodin před Vaší návštěvou. Stornovat rezervaci bezplatně můžete nejpozději 24 hodin před plánovaným termínem, poté storno již není možné.
V případě závažných důvodů nás kontaktujte telefonicky. 

Spolupracujeme se společností Reservanto a všechna data jsou bezpečně uložena na serverech této společnosti.

V případě problému s rezervačním systémem kontaktujte naše technické oddělení pomocí níže uvedeného formuláře.

Pokud máte náměty na zlepšení webu nebo připomínky k jeho fungování, tak se neváhejte obrátit na naše technické oddělení. Za Vaši zpětnou vazbu Vám budeme velmi vděční!

Kliknutím na tlačítko Online rezervace souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností Reservanto a s přístupem Studia Marty Kracíkové k těmto údajům podle nařízení GDPR (informace jsou uvedeny v eshopu).


Technická podpora

V případě problémů s rezervačním systémem nebo webem kontaktujte naši technickou podporu.

(Tento formulář neslouží pro rezervace!)