Online rezervace

Zarezervujte si svůj termín z pohodlí domova pomocí počítače nebo Vašeho mobilního telefonu! Klikněte na níže uvedené tlačítko, vyberte požadovanou službu a dále pokračujte po jednotlivých krocích. Pokud Vám nabízené časy nevyhovují, kontaktujte nás na telefonu 724 238 830, jistě najdeme termín dle Vašich možností. 

Pokud máte voucher platný do 31. 1. 2023 a nevyhovuje vám žádný nabízený termín, prosím volejte 724 238 830 a jistě se domluvíme. Děkuji M. KracíkováZpůsoby platby

Číslem poukazu - pokud jste zakoupili poukaz z našeho e-shopu, vytvořte rezervaci na zakoupenou službu, vyberte vhodný termín a připiště číslo poukazu do poznámky při vyplňování osobních údajů. Pokud máte poukaz, který Vám nevyhovuje, tak ho můžete vrátit nebo vyměnit v e-shopu.

Dárkovým poukazem - vytvořte rezervaci na službu uvedenou na poukazu, vyberte vhodný termín a připište číslo poukazu do poznámky při vyplňování osobních údajů. Na rezervovaný termín již nemusíte poukaz nosit. Pokud máte poukaz, který Vám nevyhovuje, tak ho můžete vrátit nebo vyměnit v e-shopu.

Voucherem - Slevomat - vytvořte rezervaci na zakoupenou službu, vyberte vhodný termín a připište číslo voucheru do poznámky při vyplňování osobních údajů. Na rezervovaný termín již nemusíte voucher nosit.

Hotově na místě - vytvořte rezervaci běžným způsobem, platba proběhne až během rezervovaného termínu v hotovosti na místě (platbu platebními kartami připravujeme).

Připravujeme pro Vás i další platební metody.


Na kdy se můžete rezervovat?

Pondělí - 8:30 - 16:30

    Úterý - 8:30 - 16:30

  Středa -  8:30 - 16,30

  Čtvrtek - 8:30 - 16,30

    Pátek - 8:30 - 16:30

   Sobota - 8:30 - 14:30

V uvedený čas naše schůzka začíná a trvá dle služby cca 60 - 120 minut

Pokud Vám uvedené časy nevyhovují, kontaktujte mně telefonicky, jistě najdeme termín dle Vašich možností :-)

Těšíme se na Vás!


Důležité informace

Náš rezervační systém umožňuje zakládat vlastní uživatelské účty, díky kterým nemusíte opakovaně vyplňovat Vaše osobní údaje, můžete pohodlně spravovat Vaše rezervace (změna, zrušení) a tyto přihlašovací údaje můžete použít pro další weby, které používají systém Reservanto.

Rezervace je platná až po zpětném potvrzení!

Svou rezervaci můžete vytvořit až tři měsíce předem a nejpozději 24 hodin před Vaší návštěvou. Stornovat rezervaci bezplatně můžete nejpozději 24 hodin před plánovaným termínem, poté storno již není možné.
V případě závažných důvodů nás kontaktujte telefonicky. 

Spolupracujeme se společností Reservanto a všechna data jsou bezpečně uložena na serverech této společnosti.

V případě problému s rezervačním systémem kontaktujte naše technické oddělení pomocí níže uvedeného formuláře.

Pokud máte náměty na zlepšení webu nebo připomínky k jeho fungování, tak se neváhejte obrátit na naše technické oddělení. Za Vaši zpětnou vazbu Vám budeme velmi vděční!

Kliknutím na tlačítko Online rezervace souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností Reservanto a s přístupem Studia Marty Kracíkové k těmto údajům podle nařízení GDPR (informace jsou uvedeny v eshopu).


Technická podpora

V případě problémů s rezervačním systémem nebo webem kontaktujte naši technickou podporu.

(Tento formulář neslouží pro rezervace!)